תגובת עורך דינם של אבי ואלון בוקסנבאום, עו"ד אליהו ארביב: "המעצר של אלון היה אך ורק לצורך תרגיל משטרתי ישן נושן"

תגובתו המלאה של עו"ד אליהו ארביב המייצג את אבי ואלון בוקסנבאום, כפי שנמסרה לחדשות העיר גבעתיים, לאחר הדיון בהארכת מעצרם של אבי ואלון. נציין כי אלון שוחרר לאחר 24 שעות במעצר, למעצר בית עד ליום א'. האב אבי לאחר 24 שעות במעצר, קיבל הארכת מעצר של יום אחד בלבד והוא ישוחרר היום (חמישי).

"המעצר של אלון היה אך ורק לצורך תרגיל משטרתי ישן נושן, בו הם רצו להלחיץ את אבא שלו (אבי בוקסנבאום צ"ו) ע"י המעצר שלו. לראייה שהוא שוחרר ממעצר כשכל טענות המשטרה, לפיהם הם ערכו חקירה כבר מספר חודשים, התפוגגה. אלון שיתף פעולה באופן מלא, הביא את כל הנתונים כפי שהם, והסתבר להם כי מדובר בעובד ציבור מצטיין. בית המשפט גם הבחין בזה בנקל, כך שהתרגיל הפרימיטיבי והישן הזה לא צלח."

לגבי אבי בוקסנבאום: "בית המשפט החליט להאריך את המעצר ביום אחד, על אף שהמשטרה בקשה שלושה ימים, גם שם החומר שמצוי בידם הוא דל ביותר, מדובר בעובד עירייה מהוותיקים והבכירים בעובדי עיריית גבעתיים, וגם בעניינו הסתבר כי (המשטרה צ"ו) הפריחו בלון והוא צפוי להשתחרר.

עורך דינם, אליהו ארביב, מבקש להדגיש כי: "היד הקלה על ההדק תוך פגיעה אנושה בזכויות יסוד של האזרח לפיהם שומרים על כבודו ועל הערכים הבסיסים המוקנים לנו בהתאם לחוק יסוד, כבוד האדם וחירותו, המשטרה רומסת אותם במחי יד, כאשר הם עוצרים אנשים כאילו זה מדינות עולם שלישי. הם (המשטרה צ"ו) לא בודקים את זה, הם לא מבררים שום דבר, עושים בדיקות אלמנטאריות בסיסיות, ולכן שאנשים שעמלים עשרות שנים, במקומות ציבוריים, יכולים להחתים את השם שלהם, בהינף יד.

תגובות פייסבוק

תגובות

7 תגובות

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם