האם חברי מועצת עיריית גבעתיים יפטרו את סגנית ראש העיר?

טור אישי דעת יחיד

חברי מועצת עיריית גבעתיים הנכבדים, בימים הקרובים, יזמן אתכם ראש העיר רן קוניק, לאשר את החלטתו לפטר את סגניתו איריס אברהם. 

אתם תצטרכו להחליט האם העילה לפיטורים מוצדקת? האם סגנית ראש העיר ביצעה מעשים שלא יעשו המצדיקים את פיטוריה?
כדי לרענן את זיכרונכם נריץ את הסרט מספר חודשים אחורה וניזכר בפעולתה של איריס אברהם כסגנית ראש העיר.

פרשת הדרכים הראשונה, שאיריס אברהם אתגרה את ראש העיר הייתה מתחם ההסתדרות.

כזכור ראש העיר הניח תוכנית לאישור בנית מגדלים בני 40 קומות ויותר, בצפיפות בניה חריגה שאינה מקובלת בערי מרכז הארץ.

לאחר הצפת התוכנית החריגה לציבור  ע״י איריס אברהם, מחאת התושבים וביקור חברי הכנסת במתחם ההסתדרות, הודיע רן קוניק שהוא נסוג מתוכנית הבניה הגרנדיוזית והצהיר שיביא תוכנית חדשה ושפויה לאישור.

האם במקרה הזה איריס אברהם כשלה?

האם יש סיבה להדחתה על רקע פועלה למען תושבי השכונה וגבעתיים כולה?

פרשת הדרכים השנייה הייתה אולם הספורט ״מנורה״. ראש העיר פנטז על אולם בן 2000 מקומות ישיבה , ללא מקומות חניה מספיקים וללא אפשרות גישה סבירה לקהל הרב.

גם במקרה זה איריס עמדה בחזית ההתנגדות והצטרפו אליה תושבי השכונה הצמודה לאולם המתוכנן. שהיה אגב, הבטחת הבחירות העיקרית של רן קוניק.
שוב קוניק קיפל את חלומו וכעת הוא מנסה להעביר תוכנית של אולם בין – 800 מקומות ישיבה בלבד.
גם בצומת הזה הצליחה איריס אברהם, לפעול למען התושבים וגם במקרה הזה עשה קוניק סיבוב פרסה.

האם חברי מועצה נכבדים, זאת סיבה להדחת סגנית ראש העיר?

הפרשה האחרונה ואולי הקש ששבר את גבו של קוניק, היה הפרסום ב״גלובס״ על מתן תוספות בניה חריגות  ליזמים על סמך סילוף מדידות המדרון של מגרשים המיועדים לבניה.
הידיעה זכתה לתגובות רבות ובניהן התייצבותו הבהולה של ראש העיר רן קוניק בתחנת המשטרה כדי להגיש תלונה נגד המודד ששמו פורסם בכתבת עיתון ״גלובס״.

קוניק כמובן התלונן על מקרים שהתרחשו בזמן כהונת ראש העיר הקודם, אבל בחפזונו, שכח כנראה שאותו מודד ממשיך ועובד בעירייה ומקבל משכורתו ממנה גם כעת.
לכן פעולתו השנייה הייתה פיטורים מהירים של המודד מעבודתו בעירייה.

בהמשך עלילת  הסרט קוניק יחזיר את המודד לעבודה בעירייה ולאחר ימים ספורים  יפטר אותו שוב.

רן רוניק לא הסתפק בתלונה במשטרה ופיטורי המודד והמשיך בבהילותו לחפש את האשמים האמיתיים ומצא את סגניתו איריס אברהם.

איריס חברת מפלגת העבודה, נדרשה במכתב ששלח אליה רן קוניק, להצהיר שהיא מתנגדת לבקשת ח״כ מפלגת העבודה ותושב גבעתיים, מיקי רוזנטל, ממבקר המדינה לבדוק את אישורי הבניה החריגים שהעניקה העירייה על סמך מדידות מפוברקות.
קוניק הוסיף במכתבו ואיים, שאם איריס לא תבצע את דרישתו היא תשא בתוצאות.
איריס לא הסכימה לבצע תפנית בעלילה, ולהיות חומת המגן של ראש העיר ולא יצאה בהצהרה פומבית שהיא מתנגדת לבקשת בדיקת מבקר המדינה.
אגב, אותו רן קוניק שמתנגד לבדיקת מבקר המדינה, פרסם כתבה ב״גלובס״ בה הוא ממליץ, שמבקר המדינה יהיה סמכות הביקורת של העיריות.
באיזה רן קוניק אנחנו צריכים לתת אמון. בזה שמאיים על סגניתו או בפובליציסט שכותב ב״גלובס״?

האם בשל התנגדותה למניעת ביקורת של מבקר המדינה, חברי מועצה נכבדים, צריך לפטר את סגנית ראש העיר?

מעבר לפרשיות המפורטות כאן, אין עוד פרקים בסרט שביים קוניק כדי להפטר מסגניתו איריס אברהם.
האם המהלכים של איריס אברהם, שכל מטרתם הייתה דאגה לרווחתם ואיכות חייהם של תושבי גבעתיים, מצדיקים את הדחתה?

כאשר יקרא לכם רן קוניק לישיבה מיוחדת להצביע בעד סילוק סגנית ראש העיר מתפקידה, עליכם לשקול קודם כול מה היא טובת העיר ואזרחיה.

האם איריס אברהם פעלה לטובת אזרחי העיר או נגדם?

תפקידכם במועצת עיריית גבעתיים, זהה לתפקיד דירקטורים בחברה עסקית. חובתכם החוקית לדאוג לשגשוגה ופריחת של העיר ולא לשרת את ראש העיר שלאחרונה נראה, כמי שאיבד את דרכו ונידרש לחילוץ.

האם אתם מתכוונים להיות מסוק החילוץ של רן קוניק?

בסוף היום תצטרכו להסביר למבקר המדינה, כשיחקור את השתלשלות האירועים בעירית גבעתיים, מדוע פיטרתם את סגנית ראש העיר.

כאשר תכונס ישיבת הפיטורים לא תהיה לכם הפריבילגיה לא להופיע או להימנע בהצבעה. כל אחד מכם יצטרך להחליט האם הוא בעד או נגד הדחת סגנית ראש העיר.
אתם חייבים זאת לבוחרים שלכם ששלחו אתכם לעבוד  למענם. לא להימנע עבורם.

 

תגובות: (צפה ב- 20 תגובות בעמוד זה)
תושב מאוכזב 06/10/2016
יש לו עוד חקירת משטרה בנושא מגרשים מדרוניים שהועדת התכנון אישרה בניגוד לחוק/תב"ע (ואולי יתכן גם שהיא תגלוש גם לנושאים נוספים ) גם בקדנציה הנוכחית כאשר קוניק הוא יו"ר הוועדה וגם בקדנציה הקודמת שקוניק היה חבר בה , וברור שהוא וכול חברי הועדה יצטרכו לתת הסברים לרשויות החוק לאופן הצבעתם ו/או למבקר המדינה , וזה לא יעזור לו כאשר הוא ובעזרת היועצים המשפטיים מנסים עכשיו להכשיר בצורה לא חוקית את כל הבקשות שאושרו בניגוד לחוק. אותם חברי ועדה שהצביעו בעד אישור בקשות לא חוקיות , לא מעניין אותם טובת העיר , מעניין אותם את טובת "הכיסא" שעליו הם יושבים ולרצות את ראש העיר , ועם מישהו מהם יטען שלא ,הוא משקר .
תושב גבעתיים 06/10/2016
נבחרי ציבור עובדים ומשרתים בראש ובראשונה את עצמם. אם נדמה למישהו שלחבר מועצה כזה או אחר – מזיז – אתם טועים טעות מרה. הם יעשו מה שראש העיר יחליט. תפרסמו בבקשה את התאריך להצבעה.
למה לא מנקים את העיר?
תושב מאוכזב 04/10/2016
למוטי , האם להציף בוועדת לתו"ב על אישורים שניתנו שלא כחוק , זה נקרא חתרנות בלתי נלאית ? מי שחושב כך , מחשבתו מוטעת , ראש העיר שכנראה אתה תומך בו , יצא במשא הבחירות שלו נגד השחיתות בוועדת המשנה לתכנון ובנייה ובעירייה , יש לזכור שרן קוניק ומשה גולדשטיין היו חברים בוועדה בקדנציה הקודמת (איריס אברהם לא הייתה חברה בפועל וגם לא השתתפה בדיונים כך שאין להאשים אותה) ושניהם ממשיכים גם בוועדה הנוכחית. ניקוי האורבות שקוניק מתגאה בו קורה רק לאחר כתבות שמתפרסמות בעיתונות לדוגמא הכתבה בדהמרקר : התוצאה החלפת יועצים משפטיים . כתבות בגלובס : התוצאה תלונה שהגיש במשטרה. קוניק רוצה שקט בוועדה ושכול חברי הועדה יהיו יסמנים לא ישאלו שאלות ויאשרו גם בקשות בלתי חוקיות . לאיריס מגיע תעודת הוקרה על חשיפת התופעה הקלוקלת .
מוטי 03/10/2016
חתרנית בלתי נלאית, היה לה מורה טוב במפלגה. מוטב שתתפטר. פוליטיקאית פופוליסטית.
ציקי 02/10/2016
איריס הלכה כי לא הייתה לויאלית לקואליציה בה ישבה והיתה צריכה להתפטר א חשבה שמשהו לא כשר אבל לא עשתה זאת .בכדי פתור את בעיות הבנייה בעיר יש רק פתרון אחד בלבד והוא : מןשיק גולדשתן הבייתה ומיד כל הרעות החולות במשך 8 שנים על שמו לא סתם נקרא גולדשטיין מושרש המילה שטן
יוסי 02/10/2016
כתבה אובייקטיבית… לעילא ולעילא
מעבר להתלונן ולהעיר , לא הציגה פתרונות, אלא רק תלונות
ריקי 01/10/2016
התושב והאזרח, שכתבו בגועליות נגד איריס אברהם, הם שליחי ראש העיר.אברהם פעלה באומץ לב ובשקיפות כמו שצריך כל איש ציבור לעשות.והבוז הוא לכם.
דורון 01/10/2016
לתושב העיר. אתה צודק. אבל. אחרי שאיריס אברהם דחקה את רן קוניק לפינה, הוא החליט שהוא רוצה פינוי בינוי שפוי. בטח מגיע אולם כדור סל. אם תסתכל על התוכנית המקורית של 2000 מושבים ללא מספיק מקומות חניה – תבין כמה איריס ואותם עשרה מתוסכלים עזרו לשכונה. בנושא הכתבות בגלובס זה רק אחרי שזה התחיל רן קוניק השעה את המודד ואץ לו רץ לו לתחנת המשטרה. בפועל לאיריס אברהם מגיע צל"ש. למעשה היא עזרה לקוניק להחלץ מקוניק.
רמי 01/10/2016
אין קשר למנדטים. סירחון מנקים ואיריס אברהם ניקתה סירחון.
תושב העיר 01/10/2016
איריס קצת התבלבלה
עם בקושי 2 מנדטים היא חושבת שיש לה את הכח לשנות להשפיע ולשגע עיר שלמה
גבעתיים היא עיר ישנה ועייפה שזקוקה לריענון דחוף !!!!
גם לנו מגיע אולם כדורסל מודרני
גם לנו מגיע התחדשות עירונית
עם 10 תושבים ממנורה ועוד 10 תושבים מתוסכלים מרחוב ההסתדרות ( כן 10 תושבים רווקים ורווקות שמשעמם להם בחיים ולא חושבים על עתידם)ועם עו״ד שרוצה לעשות קופה
בהסתדרות אבל אף אחד לא מעוניין בשירותיה היא חשבה להציק לראש העיר וטוב עשה שזרק אותה !!!
שתשב באופוזיציה ותמשיך לצעוק
ואנחנו נמשיך לקוות לטוב
חג שמח
גור 01/10/2016
אם רוצים לנקות את האורוות צריך להוציא את גולדשתן שמעורב בכל עוד מתקופת ג. בן שחר ודרעקזיה.
מעריצה 01/10/2016
תמיד טוב לשמוע גם את הצד הביקורתי לכל המעשים שנעשים בעירייה ולשם כך ישנה אחת שקוראים לה איריס אברהם שמתפקדת בהתנדבות ואומרת את האמת -לכן אני חושבת שהיא צריכה להמשיך בתפקידה ויותר מזה עם משכורת כי יש מאיפה לשלם לה-אפשר להוריד כמה תפקידים בעירייה שלא עושים כלום-מאחלת לאיריס שנה טובה והמשך עבודה פוריה
רמי 01/10/2016
לא מדובר בבחירות. מדובר בסגנית שלא מיישרת קו עם ראש העיר. למה אתם מערבבים. מדובר בסגנית ראש עיר שעצרה את רני מלעשות שטויות. כל מי שחושב אחרת טועה ומטעה. כל הסיפור על בחירות לא שייך. לא קשור ולא חשוב.
אזרח 01/10/2016
בשעה טובה מוטב מאוחר …כמה מחזורי בחירות כשלה איריס אברהם -לראשות ראש העיר, משמע העם אמר את דברו ,בבחירות האחרונות קיבלה רק 2 מנדטים -מפלגת העבודה התרסקה בבחירות בגבעתיים ,זו מפלגת של סכינים -שלי ובוזי -גם בגבעתיים דור המדבר הולך וקטן -הגיעה הזמן שאיריס תשב ליד רב"ש -ותנהל את המלחמות שלה מהאופוזיציה -שם המקום שלה -יש לה תלונות ,שתפנה למבקר המדינה ,ליחידת להב 433,ליועץ המשפטי .שתגיש תלונה ,……למה היא ממתינה ,ובישיבת המועצה תקבל את המסמר האחרון בארון ,שלום ולא להתראות -בגיל 70 נעשה ממך יקירתי גבעתיים -שנה טובה לכל תושבי גבעתיים
חגי 01/10/2016
שינוי זאת החלטה קשה ואיריס היקרה לא רק שלא מקדמת שינויים הולכת בדרך הכי קלה….מוצאת אנשים שמפחדים משינויים ומרימה את רוחם ומגייסת אותם לצידה להילחם בקואליצייה שהיא עצמה נמצאת בתוכה.
לא הייתי רוצה אותה בתוך אירגון או מערכת שמקדמת שינויים. ראש העיר עושה בשכל אמנם מאוחר, עושה צעד בלתי נמנע ומוציא קוץ שרק עושה נזק לאנשים רבים שהם הרוב שבעד שינויים וצמאים להם. כל הכבוד מר קוניק!!!
ארזה 01/10/2016
שחיתות הנדסית
תושב מאוכזב 01/10/2016
זה לא רק זה , קוניק מנסה היום להכשיר בעזרת היועצים המשפטיים את אישורי הבנייה הלא חוקיים שנתנו (בוועדה הקודמת שמושיק גולדשטיין היה היו"ר וקוניק היה חבר בה ובוועדה הנוכחית קוניק יו"ר הוועדה ומושיק גולדשטיין חבר בה ) למגרשים הלא מדרוניים כאילו הם מדרוניים בטענה של אי בהירות בהבנה של תרגום החוק (תבע גב-מק- 2002) . ההגדרה בתבע גב/מק/2002 היא ברורה ביותר ומאוד בהירה וההגדרה של מגרש מדרוני היא : (מתוך הכתוב בתבע עמוד 7 ) " מגרש ששפוע הקרקע בו, הנמדד ממרכז צלע אחת ועד מרכז צלע נגדית , עולה על 8% . במגרש פינתי , יימדד השפוע בין הנקודה הגבוהה ביותר באחת הצלעות לנקודה הנמוכה ביותר לאורך צלעותיו " . ההגדרה מתייחסת בברור " למגרש ששפוע הקרקע בו " . המילה " בו " מדגישה שאת המדידה יש לבצע אך ורק בקרקע הספציפי בו עומד להבנות הפרויקט ולא על פי מדידה במגרשים גובלים/שכנים. כל ילד בבית ספר עממי יבין זאת . אבל כאשר רוצים להכשיר אישורים לא חוקיים , מוצאים את כל התירוצים הלא חוקיים לעשות זאת והשמים הם הגבול . על חברי ועדת המשנה לתכנון ובנייה וחברי מועצת העיר/ מליאה (אופוזיציה/קואליציה ) להתנגד באופן נחרץ לכל שינוי בהגדרות המופיעות בתב"ע שהם בהירות ביותר .
עדי הרפז 01/10/2016
כדי לנהל רשות צריך שקיפות מלאה! כדי לנהל רשות צריך להיות קשובים לכל התושבים, כדי לנהל רשות חשוב להודות הטעויות. איריס תמכה בתושבי ההסתדרות בהגנה על ביתם לבקשתם!!! היא היתה הסמן הימני ובביקורת שלה מונעת עוול לתושבים והחזרת השפיות לעירייה… אופוזיציה היא הביקורת הכי טובה… בהצלחה לאיריס בבקורת ובהצלחה לקוניק בהמשך הקדנציה- שלא יעשו טעויות שכולנו נצטער עליהן������
תושב 30/09/2016
תשבי בנחת במקומך החדש בסמוך לרב"ש וחבריוותמשיכי לחפש על מה לצעוק ולעזור לחשוף את כל המחדלים שלקחת בהם חלק בעשייה או בשתיקה.תוצאות הבחירות האחרונות הוכיחו (2 מנדטים בלבד) מה הציבור בעיר גבעתיים חושב עליך
חברי מועצת העיר 30/09/2016
בני מתנובה – סגן מ"מ ראש העיר
פיפי ולווזון – סגנית ראש העיר
ארוס – לשעבר סגנית ראש העיר
גולדשתן – משגה לראש העיר
טלי כפית – משגה לראש העיר
אוי לי בין – חברת מועצת העיר.

תגובות פייסבוק

תגובות

7 תגובות

27 Trackbacks / Pingbacks

 1. Google
 2. interior design Singapore
 3. Google
 4. A/C Compressor
 5. whopper sex toys
 6. anal sex toy
 7. silicone vibrator
 8. adam and eve
 9. clit stimulator
 10. jbeatz
 11. Adam and Eve Sex Toys
 12. Rechargeable Sex Toy
 13. g spot
 14. Penis Ring
 15. bangladesh men's cotton polo shirts manufacturer
 16. Sex Toys
 17. best penis pumps
 18. queer
 19. Macho Stallion Erection Keeper
 20. collection of sex toys
 21. garter chemise
 22. skin feel dildo
 23. best anal toys
 24. apps download for windows 7
 25. pc app free download
 26. pc games for windows xp
 27. probiotic sauerkraut kvass

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם